Privatumo politika

Paskutinis atnaujinimas: 2019 balandžio 5 d.

IronWolf.lt naudoja tradicinio tipo WordPress slapukus (ang. “cookies”), kurie suteikia galimybes pateikti svetainę vartotojui, užtikrinant pilną jos funkcionavimą. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos svetainės padeda vartotojų įrenginiuose, kad vėliau galėtų vartotojus atpažinti ir pateikti jiems pilnai funkcionuojantį svetainės variantą.

IronWolf svetainėje taip pat yra naudojama Google Analytics sistema, kuri kaupia duomenis apie vartotojų apsilankymus. Ši informacija yra anoniminė, renkama svetainės lankomumo analizei. Dėl platesnės informacijos, kaip asmeniniai duomenys yra tvarkomi Google Analytics sistemoje, prašome žiūrėti Google Analytics privatumo politiką.

Kuriant naują suvenyrų užsakymą, kreditinės kortelės informacija IronWolf svetainės niekada nepasiekia, nes užsakymas yra daromas tiesiogiai per Cardinity mokėjimų sistemą. Dėl platesnės informacijos, kaip asmeniniai duomenys yra tvarkomi Cardinity sistemoje, prašome žiūrėti Cardinity privatumo politiką.

Užsakymą realizuoja Printful užsakymų gamybos ir pristatymų sistema. Asmeninė vartotojų informacija, kurią gauną Prinftul, tai – užsakymo tipas (pvz. marškinėliai su vilko dizainu) bei produkto pristatymo adresas. Dėl platesnės informacijos apie tai, kaip asmeniniai duomenys yra tvarkomi Printful sistemoje, prašome žiūrėti Printful privatumo politiką.

Kuriant naują užsakymą, duomenys apie užsakymo tipą ir pristatymo adresą taip pat yra išsaugomi pačioje IronWolf svetainėje. Šie asmeniniai duomenys yra naudojami užsakymo suformavimui, gamybai bei pristatymo stebėjimui. Šie asmeniniai duomenys yra saugomi IronWolf duomenų bazėje iki 5 metų termino, o vėliau yra galutinai ir be atkūrimo galimybės ištrinami.

Lankantis svetainėje, serverio lygmenyje yra registruojama standartinio tipo prisijungimų istorija, į kurią įeina tokia informacija, kaip IP adresas, prisijungimo laikas. IronWolf serveris yra talpinamas UAB “Interneto Vizija” sistemoje, kur ši serverio informacija yra renkama ir tvarkoma. Dėl platesnės informacijos apie asmeninius duomenis serverio lygmenyje, prašome žiūrėti UAB “Interneto Vizija” privatumo politiką.

Jūsų asmeninių duomenų saugumas yra mūsų pirmas prioritetas, todėl remiamės patikrintais ir patikimais duomenų kaupimo ir saugojimo principais bei metodais. Nepaisant to, visada svarbu prisiminti, kad net ir pati saugiausia sistema negali garantuoti absoliutaus saugumo.

Ši IronWolf privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2019 metų balandžio 5 d.

Mes pasiliekame teisę keisti ir atnaujinti informaciją pateiktą šioje privatumo politikoje. Atnaujinta privatumo politika įsigalioja nuo tada, kai ji yra paskelbiama IronWolf svetainėje.

Dėl bet kokių papildomų klausimų, liečiančių privatumo politiką, prašome kreiptis elektroniniu paštu.

Visa MasterCard Maestro American Express Discover Profit/Loss Note Delete