Privtumo politika

Paskutinis atnaujinimas: 2019 rugpjūčio 5 d.

IronWolf.lt naudoja tradicinio tipo WordPress slapukus (ang. “cookies”), kurie suteikia galimybes pateikti svetainę vartotojui, užtikrinant pilną jos funkcionavimą. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos svetainės padeda vartotojų įrenginiuose, kad vėliau galėtų vartotojus atpažinti ir pateikti jiems pilnai funkcionuojantį svetainės variantą.

Iron Wolf svetainėje taip pat yra naudojama Google Analytics sistema, kuri kaupia duomenis apie vartotojų apsilankymus. Ši informacija yra anoniminė, renkama svetainės lankomumo analizei. Dėl platesnės informacijos, kaip asmeniniai duomenys yra tvarkomi Google Analytics sistemoje, prašome žiūrėti Google Analytics privatumo politiką.

Kuriant naują suvenyrų užsakymą, kreditinės kortelės informacija Iron Wolf svetainės niekada nepasiekia, nes užsakymas yra daromas tiesiogiai per Cardinity mokėjimų sistemą. Dėl platesnės informacijos, kaip asmeniniai duomenys yra tvarkomi Cardinity sistemoje, prašome žiūrėti Cardinity privatumo politiką.

Kuriant naują užsakymą, duomenys apie užsakymo tipą ir pristatymo adresą yra išsaugomi Iron Wolf duombazėje. Šie asmeniniai duomenys yra naudojami užsakymo suformavimui, gamybai bei pristatymo stebėjimui. Šie asmeniniai duomenys yra saugomi IronWolf duomenų bazėje iki 5 metų termino, o vėliau yra galutinai ir be atkūrimo galimybės ištrinami.

Lankantis svetainėje, serverio lygmenyje yra registruojama standartinio tipo prisijungimų istorija, į kurią įeina tokia informacija, kaip IP adresas, prisijungimo laikas. IronWolf serveris yra talpinamas UAB “Interneto Vizija” sistemoje, kur ši serverio informacija yra renkama ir tvarkoma. Dėl platesnės informacijos apie asmeninius duomenis serverio lygmenyje, prašome žiūrėti UAB “Interneto Vizija” privatumo politiką.

Jūsų asmeninių duomenų saugumas yra mūsų pirmas prioritetas, todėl remiamės patikrintais ir patikimais duomenų kaupimo ir saugojimo principais bei metodais. Nepaisant to, visada svarbu prisiminti, kad net ir pati saugiausia sistema negali garantuoti absoliutaus saugumo.

Ši Iron Wolf privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2019 metų balandžio 5 d.

Mes pasiliekame teisę keisti ir atnaujinti informaciją pateiktą šioje privatumo politikoje. Atnaujinta privatumo politika įsigalioja nuo tada, kai ji yra paskelbiama Iron Wolf svetainėje.

Dėl bet kokių papildomų klausimų, liečiančių privatumo politiką, prašome kreiptis elektroniniu paštu.