Pirkimo-pardavimo sąlygos

Paskutinis atnaujinimas: 2019 rugpjūčio 5 d.

IronWolf.lt svetainės lankytojai turi galimybę internetu įsigyti produktus su Iron Wolf, vilko – Vilniaus miesto simbolio, ženklu.

Iron Wolf geležinio vilko simbolio dizainas buvo sukurtas 2013 metais. Dizaino autorius Giedrius Cibulskis. Dizainas yra registruotas Lietuvos Respublikos valstybiniame patentų biure.

Užsakymo sukūrimas

Užsakymų mokėjimus priima ir tvarko Cardinity mokėjimų sistema. Apie tai plačiau skaitykite Iron Wolf bei Cardinity privatumo politikoje.

 

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina priklauso nuo produkto tipo, pristatymo skubos ir adreso. Kurdamas užsakymą, vartotojas mato kiekvieno produkto pristatymo kainą ir bendrą galutinę pristatymo kainą, kuri yra įskaičiuojama į bendrą mokėjimo sumą ir pateikiama suderinimui prieš atliekant mokėjimą.

Gamybos ir pristatymo trukmė

Iron Wolf statulėlių ir magnetų pristatymo terminas Lietuvoje – iki 5 darbo dienų.

Tas pats terminas galioja visoje Europos Sąjungoje. Pristatant į kitas pasaulio šalis, prie minėtos trukmės reikėtų pridėti papildomas 5 darbo dienas.

Pristatymo terminai yra orientaciniai ir gali keistis.

Gražinimai

Jeigu jūsų prekė neatitinka prekės aprašymo, yra brokuota ar sugadinta, prašome kreiptis elektroniniu paštu. Trumpai aprašykite situaciją ir prisekite prekės nuotrauką. Reaguojame operatyviai ir brokuotas prekes pakeičiame naujomis nemokamai.

Kokybiškos prekės atgal nėra priimamos ir nėra keičiamos.

Baigiamosios nuostatos

Mes pasiliekame teisę keisti ir atnaujinti informaciją pateiktą šiose pirkimo-pardavimo taisyklėse. Atnaujintos pirkimo-pardavimo taisyklės įsigalioja nuo tada, kai ši informacija yra paskelbiama Iron Wolf svetainėje.